50 lat Żywego Różańca w Zbawicielu

50lat-zr

NIEUSTANNY RÓŻANIEC
zorganizowany przez Żywy Różaniec od 13 do 19 września, intencja: ­dziękczynienie za DAR modlitwy różańcowej przez 50 lat w parafii Najświętszego Zbawiciela oraz dziękczynienie za otrzymane łaski za przyczyną Matki Bożej Zbawiciela

REKOLEKCJE O RÓŻAŃCU ŚWIĘTYM
Prowadzi o. Stanisław Przepierski OP. Spotkania odbędą się w 3 kolejne poniedziałki 21 września, 28 września i 5 października o godz. 19.30.

4 października (niedziela)
zakończenie nowenny: godz. 10.00 Msza święta w intencji Żywego Różańca, godz. 17.30 uroczysta procesja różańcowa, stacyjna.

7 października (środa) Najświętszej Marii Panny Różańcowej
godz. 17.00 Msza święta w intencji ks. prałata Bronisława Piaseckiego, opiekuna wspólnoty Żywego Różańca.

10 października (sobota)
PARAFIALNA PIELGRZYMKA na Jasną Górę połączona z dziękczynieniem za 50 lat Żywego Różańca w parafii Najświętszego Zbawiciela.

11 października (niedziela)
podczas każdej Mszy świętej homilię wygłosi ojciec Stanisław Przepierski. Uroczysta Msza święta z udziałem Żywego Różańca o godz. 13.00. Po Mszy Św. serdecznie zapraszamy na braterskie spotkanie.