XIX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną.
  2. Także dzisiaj, o 19.30 zapraszamy na koncert w ramach Salonu Muzycznego Warszawy, podczas którego wystąpi Anna Buczek Merz z Szwajcarii. W programie m.in. Bach, Buxtehude, Peeters, Dupre. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
  3. W tym tygodniu we wtorek obchodzimy święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy – patronki Europy, a w środę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  4. W sobotę przypada 13. dzień miesiąca. Zapraszamy na czuwanie modlitewne w kaplicy Matki Zbawiciela po Mszy świętej o 18.30. Czuwanie poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
  5. W ubiegły piątek na pątniczy szlak wyruszyła nasza akademicka grupa Biało-Żółta. Serdecznie zachęcamy do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce i modlitwy za pielgrzymów, zwłaszcza podczas codziennych Mszy świętych o 15.00.
  6. Miesiąc sierpień jest w polskiej tradycji czasem podejmowania wyrzeczeń i szczególnej modlitwy o trzeźwość w naszej Ojczyźnie. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy zmagają się z nałogiem i przez wstawiennictwo Matki Zbawiciela polecajmy ich Bożemu miłosierdziu.