XXI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  2. W naszej parafii witamy dziś nowego wikariusza ks. Michała Gąsiorowskiego i rezydenta ks. Moisesa Marin Pereza. Nowym księżom życzymy owocnej pracy w naszej parafii i opieki Matki Bożej Zbawiciela.
  3. W piątek, 1 września obchodzimy rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. W intencji wszystkich poległych za Ojczyznę zostanie odprawiona Msza święta o godz. 18.30. Tego dnia przypada także wspomnienie bł. Bronisławy – jest to dzień imienin ks. Bronisława Piaseckiego. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji Dostojnego Solenizanta również o 18.30.
  4. W piątek powracamy do zwykłego porządku odprawiania Mszy świętych. W dni powszednie będą Msze święte o godz. 9.00 i 17.00. Od 4 września wznawiamy także spowiedź od poniedziałku do piątku do godz. 12.00 i po południu od godz. 15.00. Kancelaria parafialna czynna będzie także przed południem od 9.30 do 11.00.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek zachęcamy do spowiedzi, szczególnie dzieci i młodzież na początek roku szkolnego. W sobotę po Mszy świętej o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich.
  6. Wszystkich studentów zapraszamy na wyjazd na odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom będzie otwarty od 4 do 17 września. Można przyjechać na kilka dni lub całe dwa tygodnie. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.
  7. Wszystkim wracającym z wakacji życzymy bezpiecznego powrotu do domu.