XXV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.
  2. Rozpoczynamy dziś spotkania rodziców i dzieci, które przygotowują się do  Pierwszej Komunii świętej. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.30 rodziców i dzieci ze szkoły przy ul. Nowowiejskiej, a na Mszę o godz. 16.00 ze szkoły przy ul. Sempołowskiej. Na tę godzinę zapraszamy także te dzieci, które uczą się poza terenem naszej parafii, a będą miały komunię w naszym kościele.
  3. Na prośbę papieża Franciszka po Mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz ofiar sierpniowego trzęsienia ziemi we Włoszech.
  4. W najbliższą środę będziemy obchodzić święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, a w piątek wspomnienie św. o. Pio.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.30 zapraszamy dzieci i rodziców na piknik rodzinny organizowany przez grupę Przymierza Rodzin, działającą przy naszej parafii. W programie gry i zabawy dla dzieci, oraz poczęstunek. Zapraszamy do spotkania, które może być okazją do lepszego poznania się rodzin z naszej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę, 25 września zapraszamy na kolejny koncert w ramach Salonu Muzycznego Warszawy. Po Mszy świętej o 18.30 na organach zagra Agnieszka Rybak. Serdecznie zapraszamy!
  7. Trwają zapisy młodzieży klas trzecich gimnazjum na kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania. Przyjmujemy także zapisy młodzieży licealnej, która nie przyjęła jeszcze tego sakramentu oraz dorosłych. Spotkania nowych kursów rozpoczną się w październiku. Zapisy przyjmujemy po Mszach świętych w zakrystii oraz w ciągu tygodnia w kancelarii.
  8. Rozpoczynamy nabór dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat do działającej przy naszej parafii gromady harcerskiej Skautów Europy ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza”. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr Rymuza. Zapisywać można się w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. Zapraszamy do kina na film pt. „Smoleńsk”. Seans odbędzie się w niedzielę 25 września w kinie Luna o godzinie 14.30. Bilety dla Parafian i Przyjaciół Zbawiciela są dostępne w kasie kina Luna w cenie 10 złotych na hasło „Parafia Zbawiciela”. Można je również nabyć przy stolikach z prasą.
  10. W dniach od 7 do 10 października br. organizujemy parafialną pielgrzymkę na Ukrainę. W programie m. in. Lwów, Krzemieniec, Poczajów, Podhorce i Kalwaria Pacławska. Szczegółowych informacji udziela ks. Marcin.