VI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Jutro, w poniedziałek przypada 13. dzień miesiąca. Tego dnia, po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na czuwanie modlitewne w kaplicy Matki Bożej.
  3. We wtorek będziemy obchodzić Święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  4. W czasie szkolnych ferii zimowych spowiedź w naszym sanktuarium tylko podczas Mszy świętych.
  5. W naszej parafii trwają Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zachęcamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary!
  6. Zapraszamy narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie na rozpoczynający Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej (w terminie wybranym przez uczestników), oraz sobotnie skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie w piątek, 24 lutego, o godz. 17.30 w Dolnym Kościele.
  7. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wspólną modlitwę i za ofiary złożone na prace remontowe w naszym sanktuarium.
  8. W zeszłym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Romualdy Frączak i Krystyny Weroniki Ziembickiej. Wieczny odpoczynek…