V Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory.
  2. Przez pięć niedziel wielkanocnych na Pl. Zbawiciela prowadzona jest ewangelizacja uliczna: głoszone jest Słowo Boże i świadectwa wiary. Każdy może przyjść posłuchać Dobrej Nowiny. Zapraszamy dziś o godz. 16.00.
  3. Dziś w Warszawie odbędzie się XI Marsz Świętości Życia pod hasłem: Człowiek miłosierny życiu zawsze wierny. Po mszach św. o godz. 11.00 w dwóch katedrach warszawskich, na pl. Zamkowym będzie miał miejsce happening pro-life, a o godz. 12.40 marsz wyruszy w kierunku Bazyliki Świętego Krzyża. Zachęcamy do licznego udziału w tym marszu.
  4. Zapraszamy dziś do kina LUNA na film: Bernadetta. Cud w Lourdes. Jest to poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które odmieniły życie tysięcy ludzi. Seans odbędzie się o godzinie 14.30. Bilety w promocyjnej cenie 10 zł są już do nabycia w kasie kina na hasło Parafia Zbawiciela i przy stolikach z prasą.
  5. Dziś także uroczysty koncert: prawykonanie  Missa Nocturna w 1050. Rocznicę Chrztu Polski – kompozycji autorstwa pana Tomasza Radziwonowicza. W czasie koncertu fragmenty „Kronik Galla Anonima” i „Kazań” ks. Piotra Skargi odczyta pan Jerzy Zelnik. W towarzystwie chóru i orkiestry wystapią także: pani Anna Karasińska – sopran i pan Rafał Bartmiński – tenor. Początek koncertu o godz. 19.15. W związku z koncertem Msza św. wieczorna rozpocznie się dziś o 21.00. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.
  6. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. w dolnym kościele o 10.30.