XIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Do czwartku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o 18.00.
  2. Dziś o godz. 13.00, zapraszamy na Mszę świętą prymicyjną, którą odprawi ks. Józef Wójcik, który w naszej parafii odbywał praktyki akolickie.
  3. Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na modlitwę adoracyjną – Uwielbienie Zbawiciela.
  4. W środę będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Jest to także dzień imienin ks. Piotra Burgońskiego, ks. Pawła Stępnia i ks. Piotra Rymuzy. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 6.30 do 9.00 a po południu od 15.00 do 19.00. Dodatkowa Msza święta o godz. 17.00. W sobotę Msza święta w kaplicy Matki Zbawiciela o godz. 8.00, po niej nabożeństwo fatimskie.
  6. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 31 lat pielgrzymuje na Jasną Górę z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną zaprasza na pielgrzymi szlak wszystkich chętnych: starszą młodzież szkolną, studentów, rodziny i wszystkich chętnych. Bliższych informacji udzielają księża pielgrzymujący z tą grupą: ks. Proboszcz, ks. Jarosław i ks. Piotr.
  7. We wrześniu zapraszamy studentów na wspólny odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom otwarty będzie od 4 do 17 września – można przyjechać na kilka dni, na cały tydzień lub na dwa tygodnie. Bliższych informacji udzielają ks. Piotr i ks. Jarosław.
  8. Dostępny jest nowy numer naszego parafialnego biuletynu Nasz Zbawiciel, który wprowadza nas w nadchodzące wydarzenia Światowych Dni Młodzieży i zawiera aktualne informacje z życia naszej parafialnej wspólnoty. Biuletyn jest dostępny przy ołtarzu św. Antoniego. Zachęcamy do lektury!
  9. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym na urlopach życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu z wakacji. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy świętych niedzielnych o godz. 10.30 w dolnym kościele i o godz.15.00 w kościele górnym, a w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godz. 9.00 i 17.00. Od jutra spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, zaś kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.