XIV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną o 17.45.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza święta
w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii o godz. 8.00.
  3. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół CARITAS przeprowadzi kwestę przeznaczoną na zakup żywności dla dzieci z ubogich rodzin z terenu naszej Parafii.
  4. Organizujemy jednodniowy wyjazd z naszej Parafii na spotkanie z papieżem Franciszkiem na Jasnej Górze w ramach ŚDM. Wyjazd autokarem 28 lipca koło północy, powrót wieczorem tego dnia. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  5. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 31 lat pielgrzymuje na Jasną Górę z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną zaprasza na pielgrzymi szlak wszystkich chętnych: starszą młodzież szkolną, studentów, rodziny i wszystkich chętnych. Bliższych informacji udzielają księża pielgrzymujący z tą grupą: ks. Proboszcz, ks. Jarosław i ks. Piotr.
  6. We wrześniu zapraszamy studentów na wspólny odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom otwarty będzie od 4 do 17 września – można przyjechać na kilka dni, na cały tydzień lub na dwa tygodnie. Bliższych informacji udzielają ks. Piotr i ks. Jarosław.
  7. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym na urlopach życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu
z wakacji. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy świętych niedzielnych o godz. 10.30 w dolnym kościele i o godz.15.00 w kościele górnym, a w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.
  8. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby: Piotra Jana Krzysztofa Czarnieckiego i Marii Leszko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…