Rekolekcje akademickie „Przejedzeni”
W dniach 14-16 kwietnia odbyły się rekolekcje akademickie pod hasłem „Przejedzeni”. Wygłosili je o. Tomasz Nowak, dominikanin i br. Szymon Janowski, kapucyn. Nauki codziennie gromadziły setki warszawiaków. Nagrania konferencji i homilii są dostępne na profilu Duszpasterstwa Akademickiego „Sandał” na FB.










