Słowo Arcybiskupa Warszawskiego na Boże Narodzenie
Bracia i Siostry, Drodzy Diecezjanie! Kończy się tegoroczny czas adwentu. Słyszymy słowa proroka Micheasza o Betlejem, mieście wybranym na miejsce narodzenia Zbawiciela świata. Maryja, obdarowana w tajemnicy zwiastowania, idzie do Elżbiety, by uwielbiać Boga i wyśpiewać Jego wielkie miłosierdzie. Jest przecież Matką Jezusa, Wcielonego Miłosierdzia. Idzie do krewnej, aby świadczyć o miłosierdziu, zwyczajnie przez kilka […]






