Rezerwacja intencji mszalnych

rezerwacja-intencje

Intencje mszalne w kościele Najświętszego Zbawiciela można rezerwować na trzy miesiące naprzód. Zachęcamy do rezerwowania intencji z wyprzedzeniem. Ze względu na duże zainteresowanie, w ostatnim momencie może być problem z zamówieniem intencji na dogodną godzinę.

Treść intencji oraz ofiarę (stypendium mszalne) można składać w kancelarii parafialnej czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-11.00 oraz 16.00-18.00 lub w zakrystii kościoła po każdej Mszy świętej (także w soboty i niedziele).

Rezerwacja intencji na Msze święte gregoriańskie odbywa się wyłącznie w kancelarii parafialnej.

Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem (22)8253144 w godzinach pracy kancelarii. Intencję należy następnie potwierdzić w kancelarii lub zakrystii.