XI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Do czwartku trwa dawna Oktawa Bożego Ciała. W tych dniach zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne z nabożeństwem czerwcowym codziennie o godz. 17.45.
  2. W piątek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – jest to dzień imienin ks. Infułata Jana Miazka. Solenizantowi już dziś składamy serdeczne życzenia i polecamy go w naszych modlitwach. Tego dnia o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza święta, na którą intencje zbiorowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę wszystkie osoby związane z działającą przy naszej Parafii Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym „Światło Chrystusa” zapraszamy na uroczystą Mszę świętą o godz. 16.00, podczas której będziemy dziękować Bogu za 25 lat istnienia grupy.
  5. Przy ołtarzu św. Antoniego dostępny jest najnowszy numer biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”. Zawiera on informacje na temat przeżywającej jubileusz Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz fotograficzne podsumowanie tegorocznych uroczystości I Komunii Świętej. Znajdziemy także rozważania Ewangelii na lato i zaproszenie do wspólnego przeżywania wakacji w ramach różnorakich wyjazdów i pielgrzymek. Zachęcamy do lektury!
  6. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 32 lat pielgrzymuje do Częstochowy z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną zaprasza na pielgrzymi szlak wszystkich chętnych: starszą młodzież szkolną, studentów, rodziny i wszystkich chętnych. Bliższych informacji udziela ks. Piotr Rymuza. W przyszłą niedzielę pielgrzymi będą przyjmować intencje, w których modlić się będą podczas rekolekcji w drodze. Przeprowadzą też kwestę ofiar, które będą przeznaczone na zakup produktów spożywczych na czas pielgrzymowania.
  7. We wrześniu zapraszamy studentów na wspólny odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom otwarty będzie od 4 do 17 września – można przyjechać na kilka dni, na cały tydzień lub na dwa tygodnie. Bliższych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.