Niedziela Świętej Rodziny | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  2. W tym tygodniu w naszym sanktuarium spowiedź tylko w czasie Mszy św.
  3. Do 1 stycznia obchodzimy Oktawę Bożego Narodzenia,
    – w czwartek, w ostatnim dniu roku kalendarzowego, w czasie Mszy św. zbiorowej o godz. 15.00 modlić się będziemy za naszych zmarłych, zwłaszcza tych którzy odeszli w mijającym roku. Intencje te przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Potem o godz. 17.30 różaniec i o 18.30 Msza św. dziekczynna za mijający rok. Po Mszy św. adoracja do godz. 23.00 a następnie Msza św. na przywitanie Nowego Roku, po której wychodząc na Plac Zbawiciela, złożymy sobie życzenia noworoczne.
    – w piątek, na zakończenie oktawy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia Msze św. według porządku niedzielnego, poza Mszą św. w dolnym kościele o 10.30. Jest to także pierwszy piątek miesiąca – do spowiedzi zachęcamy w czasie Mszy św. Z racji uroczystości, tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.
  4. W sobotę pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich o godz. 10.00.
  5. Polecamy nowy numer naszego biuletynu parafialnego Nasz Zbawiciel, który dostępny jest przy ołtarzu św. Antoniego. Biuletyn, oprócz relacji z wydarzeń parafialnych i artykułów bieżących, zawiera zapowiedzi wydarzeń w naszej parafii na najbliższy miesiąc.
  6. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii dostępny jest nowy kalendarz parafialny z pięknymi zdjęciami kapliczek podwórkowych znajdujących sie na terenie naszej parafii.
  7. Od przyszłego tygodnia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez katechistów Drogi Neokatechumenalnej. Katechezy będą odbywały się w styczniu i lutym, w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Pierwsza katecheza w poniedziałek, 4 stycznia. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo św. i naukę Kościoła.
  8. Również od 4 stycznia rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. kolęda.