Ogłoszenia parafialne | Wniebowstąpienie Pańskie

1. W maju zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 18.00.
  2. Dziś przypada kolejny termin zbiórki na tacę na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. Zaplanowane na dziś spotkanie dla osób, które zgłosiły się do przyjęcia pielgrzymów w czasie Światowych Dni Młodzieży w lipcu przyszłego roku, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.30 w dolnym kościele. Za zmianę terminu serdecznie przepraszamy.
  3. Dziś o godz. 19.30 będziemy gościć Chór Archikatedry Warszawskiej z koncertem „Bogiem Sławiena”. Koncert połączy chóralny śpiew z modlitwą do Matki Bożej oraz dziękczynieniem za Jej ciągłe wstawiennictwo i Matczyną miłość. Serdecznie na ten majowy koncert zapraszamy.
  4. We wtorki podczas Mszy św. o godz. 15.00 omawiana będzie duchowość franciszkańska, w tym Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Spotkania potrwają do 9 czerwca. Serdecznie zapraszamy.
  5. W czwartek o godzinie 19.30 kolejne spotkanie z wiosennej edycji Katechez Warszawskich, których tematem przewodnim jest rodzina. W tym tygodniu katechezę zatytułowanąDojrzałość w rodzinie wygłosi, o. Mirosław Pilśniak OP. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zapraszamy na film pt. „Doonby. Każdy jest Kimś”. Jest  to oryginalny i mocny głos za życiem, który skłania do zastanowienia, jak na świat może wpłynąć brak jednego człowieka. Seans odbędzie się w Lunie, 24 maja o 14.30. Bilety w cenie 10 zł dostępne w kasie kina na hasło „Parafia Zbawiciela” i przy stolikach z prasą.
  7. W przyszłą niedzielę parafialny zespół Caritas przeprowadzi kwestę na zakup artykułów spożywczych dla dzieci z ubogich rodzin z terenu naszej parafii.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 odbędzie się uroczysta liturgi z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Liturgii przewodniczyc będzie ks. infułat Jan Miazek, który w tym roku obchodzi jubileusz 50-lecia kapłaństwa. Prosimy o modlitwę w intencji Jubilata i młodzieży oraz zapraszamy do uczestniczenia w tych uroczystościach.
  9. W drugiej połowie lipca organizujemy dla rodzin wyjazd w Tatry do Witowa k/Zakopanego. Bliższe informacje u ks. Proboszcza.