Ogłoszenia parafialne | XXII Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Od wtorku powracamy do stałego porządku Mszy św. odprawianych w naszej parafii oraz spowiedzi w dni powszednie w godzinach 6.30-12.00 i po południu od 15.00 do 19.30. Od przyszłej niedzieli powraca Msza św. dla młodzieży w niedzielę o godz. 10.30 w dolnym kościele oraz Msza niedzielna o godz. 15.00.
  3. We wtorek pierwszy dzień nowego roku szkolnego i katechetycznego. W tym tygodniu poszczególne szkoły gromadzić się będą na Mszach św. inaugurujących rok pracy szkolnej i katechetycznej.
  4. We wtorek przypadają także imieniny ks. prałata Bronisława Piaseckiego. Ks. Prałatowi składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie. Na Mszę św. w intencji Ks. Prałata zapraszamy we wtorek o godz. 17.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 17.00 modlić się będziemy w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii i o powołania kapłańskie. W piątek zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii świętej wynagradzającej. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież rozpoczynającą nowy rok szkolny. W sobotę nabożeństwo adoracyjne o godz. 10.00.
  6. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Barbary Stępniak. Wieczny odpoczynek…