Ogłoszenia parafialne | XXV Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci i rodziców na piknik rodzinny organizowany przez Przymierze Rodzin przy naszej parafii. W programie gry i zabawy dla dzieci, oraz poczęstunek. Zapraszamy do spotkania, które może być okazją do lepszego poznania się rodzin z naszej parafii.
  3. Dziś o godz. 19.30 odbędzie się w naszym kościele koncert w ramach Warszawskiego Festiwalu Organowego. Wystąpi pan Andrzej Sochocki. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
  4. W poniedziałek obchodzimy w liturgii Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, we środę przypada wspomnienie św. Ojca Pio, który jest szczególnie czczony w naszym kościele. W piątek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.
  5. Obchodzimy jubileusz 50-lecia wspólnoty Żywego Różańca w naszej parafii. Z tej okazji przez trzy najbliższe poniedziałki o. Stanisław Przepierski OP poprowadzi rekolekcje o Różańcu. Pierwsza nauka już jutro, 21 września o godz. 19.30. Przy wyjściu z kościoła można dziś uzyskać więcej informacji na temat wspólnoty różańcowej i nabyć książki o tej tematyce. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w rekolekcjach.
  6. W przyszłą niedzielę pierwsze spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w naszej parafii. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.00.
  7. Zapisujemy młodzież klas trzecich gimnazjum na kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania. Oddzielnie przyjmujemy także zapisy młodzieży licealnej, która nie przyjęła jeszcze tego sakramentu. Spotkania nowego kursu rozpoczną się w październiku. Zapisy przyjmujemy po Mszach św. w zakrystii oraz w ciągu tygodnia w kancelarii.
  8. Przygotowujemy się do corocznej pielgrzymki parafialnej do Częstochowy, która odbędzie się w sobotę 10 października. Przeżywać ją pragniemy jako dziękczynną za wszystkie lata istnienia naszego sanktuarium. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Koszt wyjazdu 50 zł.
  9. Rozpoczynamy nowy sezon Dobrych Filmów ze Zbawicielem. Już dzisiaj o 14.30 obejrzymy film „Czy naprawdę wierzysz?”. Jest to kolejna produkcja twórców filmu „Bóg nie umarł”. Jest to film o Bożych planach, potędze wiary i sile świadectwa. Bilety na seans, w cenie 10 zł, można nabyć w kasie kina Luna na hasło „Parafia Zbawiciela” i przy stolikach z prasą.