Rekolekcje dla singli

plakat-single

Szczęście niejedno ma imię – pod takim hasłem odbędą się między 20. a 22 listopada 2015 w naszym kościele rekolekcje dla młodych dorosłych stanu wolnego powołanych do małżeństwa bądź rozeznających tę drogę.

Nauki rekolekcyjne w piątek, sobotę i niedzielę na Mszach św. o godzinie 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli, trener umiejętności społecznych, psychoterapeuta, prezes Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Po Mszach św. będzie możliwość uczestnictwa w pracy w grupach i adoracji. Oprawę muzyczną zapewni zespół EPA – Ewangelizacyjny Projekt Artystyczny.

Organizatorzy zapraszają również na adwentowy Tydzień Modlitw o Nowe Rodziny oraz na spotkania integracyjne. Więcej informacji: www.przystanrozwoju.pl.