SANDAŁ o emocjach

W piątek 4 grudnia odbyło się kolejne spotkanie grupy akademickiej SANDAŁ. Tym razem studenci warszawskich uczelni poznawali metodę modlitwy Lectio Divina i rozmawiali o emocjach. Na spotkaniu ich nie zabrakło, zwłaszcza w części integracyjnej. Udało się także przeprowadzić zbiórkę produktów na rzecz inicjatywy Szlachetna paczka, którą wyślemy w przyszłym tygodniu.

Kolejny SANDAŁ będzie miał charakter wyjazdowy. Wraz z grupą FORMACJA i zainteresowanymi studentami wyruszymy na adwentową NOC skupienia.

Spotkania DA SANDAŁ odbywają się w piątki o godz. 20.00 w budynku plebanii (wejście przez bramę od ul. Mokotowskiej). Jeżeli chciałbyś się zaangażować w naszą działalność (spotkania, akcja „Szlachetna Paczka” czy adwentowe skupienie) skontaktuj się z duszpasterzem – ks. Piotrem Rymuzą (xpiotr (at) parafiazbawiciela.org). >> Formularz kontaktowy.