SANDAŁowa Wigilia #DA

W piątek wieczorem grupa akademicka SANDAŁ, działająca przy naszym DA, spotkała się na spotkaniu wigilijnym. Na początku była wspólna Msza święta, której przewodniczył opiekun grupy – ks. Piotr Rymuza. Po niej studenci w ciepłej, rodzinnej atmosferze śpiewali kolędy i dzielili się opłatkiem. Później rozpoczęło się długie i radosne świętowanie przy wspólnym stole! Przy drobnej pomocy chłopaków, „sandałowe” dziewczyny przygotowały wspaniały wieczór.

Wigilia zgromadziła ponad 40 osób, mamy nadzieję, że w Nowym Roku #SANDAŁ będzie się dalej powiększał. Kolejne spotkanie już 8 stycznia. W między czasie studenci z SANDAŁA i FORMACJI będą wspólnie świętować Sylwestra podczas wyjazdu do Starego Sącza.

>> Zobacz zdjęcia z Wigilii!