Uroczystość Narodzenia Pańskiego | Ogłoszenia parafialne

1. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom Zbawiciela składamy serdeczne życzenia świąteczne Bożego błogosławieństwa, pięknych i rodzinnych Świąt.
  2. W pierwszy i drugi dzień Świąt Msze św. według porządku niedzielnego z wyjątkiem Mszy św. o 10.30 w dolnym kościele. Najbliższa Msza św. w dolnym kościele odprawiona będzie w niedzielę, 3 stycznia.
  3. Do 1 stycznia obchodzić będziemy Oktawę Bożego Narodzenia, w której są także ważne święta:
    – w sobotę, w drugi dzień Świąt – Święto św. Szczepana, męczennika,
    – w niedzielę obchodzimy Niedzielę Świętej Rodziny.
    – w czwartek, w ostatnim dniu roku kalendarzowego w czasie Mszy św. zbiorowej o godz. 15.00 modlić się będziemy za naszych zmarłych, zwłaszcza tych którzy odeszli w mijającym roku. Intencje te przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Potem o godz. 17.30 różaniec i Msza św. dziekczynna za mijający rok. Po Mszy św. adoracja do godz. 23.00 a następnie Msza św. na przywitanie Nowego Roku.
  4. Na Święta polecamy nowy numer naszego biuletynu parafialnego Nasz Zbawiciel, w którym znajdziemy m. in. artrykuły przybliżające nam Jubileuszowy Rok Miłosierdzia i świętowaną w tym roku rocznicę Chrztu Polski oraz podsumowanie Synodu o Rodzinie. Biuletyn dostępny przy ołtarzu św. Antoniego.
  5. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii dostępny jest nowy kalendarz parafialny z pięknymi zdjęciami kapliczek podwórkowych znajdujących sie na terenie naszej parafii.
  6. W naszym Duszpaterstwie Akademickim organizujemy wyjazd noworoczny do Starego Sącza, na który zparaszamy wszystkich chętnych studentów. Wyjazd odbędzie się w dniach 28 grudnia – 2 stycznia. Więcej informacji u ks. Jarosława i ks. Piotra Rymuzy. Serdecznie zapraszamy!