II Niedziela po Narodzeniu Pańskim | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną.
  2. Polecamy świąteczno-noworoczny numer biuletynu parafialnego Nasz Zbawiciel, który jest dostępny przy ołtarzu św. Antoniego. Oprócz relacji z wydarzeń parafialnych i artykułów bieżących, zawiera zapowiedzi wydarzeń w naszej parafii na najbliższy miesiąc.
  3. Od poniedziałku 4 stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Dzisiaj gościmy ekipę katechistów Drogi Neokatechumenalnej, którzy dzielić się będą swoim doświadczeniem wiary i skierują zaproszenie do wzięcia udziału w katechezach. Katechezy będą odbywały się w styczniu i lutym w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  4. W środę 6 stycznia obchodzimy w liturgii Uroczystość Objawienia Pańskiego. Obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła podczas każdej Mszy Świętej. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na misje.
  5. Grupa Odnowy w Duchu Św. zaprasza 6 stycznia na godzinne uwielbienie o godz. 19.30 (po Mszy Św. o 18.30).
  6. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Msza Święta w intencji kapłanów z naszej parafii o godzinie 17.00.
  7. W niedzielę, 10 stycznia gościć będziemy w naszej parafii seminarzystów z Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater w Warszawie, którzy o godz. 19.30 wystąpią z koncertem kolęd z różnych stron świata. Serdecznie zapraszamy.
  8. Ze względu na panujące warunki pogodowe nasza parafia nie organizuje w tym miesiącu wyjazdu na pielgrzymkę z Miedniewic do Niepokalanowa.
  9. Od poniedziałku rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska. Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 16.30, a w sobotę o 14.00. Nowych parafian prosimy o zgłaszanie adresów do kancelarii lub zakrystii. >> Zapoznaj się z programem kolędy w tym tygodniu.