Niedziela Chrztu Pańskiego | Ogłoszenia parafialne

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy Okres Bożego Narodzenia w Roku Liturgicznym. Od jutra przeżywać będziemy okres zwykły, który przypomina nam w sposób systematyczny nauczanie Jezusa i wydarzenia związane z Jego publiczną działalnością.
  2. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00.
  3. Dziś wieczorem gościć będziemy seminarzystów z Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater w Warszawie, którzy o godz.30 wystąpią z koncertem kolęd z różnych stron świata. Serdecznie zapraszamy.
  4. Program kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek, 11 stycznia: ul. Śniadeckich, ul. Nowowiejska 1/3, 4
Wtorek, 12 stycznia: ul. Koszykowa 1, 3, 31, 33
Środa, 13 stycznia: ul. Lwowska 13, 15, 17, ul. Polna 40, 42, 44, 46, 46a, 46d, 48, 52, 54
Piątek, 15 stycznia: ul. Lwowska 1, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Sobota, 16 stycznia: Pl. Konstytucji 2, 3, 4, 5, 6

>>Sprawdź program kolędy w przyszłym tygodniu.

Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 16.30, a w sobotę o 14.00. Nowych parafian prosimy o zgłaszanie adresów do kancelarii lub zakrystii.

1. W naszej parafii rozpoczęły się katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy będą odbywały się w styczniu i lutym w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo św. i naukę Kościoła.
  2. W środę przypada 13. dzień miesiąca – po Mszy św. czuwanie w kaplicy Matki Bożej, które jest naszym podziękowaniem za dar koronacji obrazu przez Ojca Świętego Jana Pawła II w 1999 roku. Modlitwę poprowadzi grupa Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W sobotę po Mszy św. o godz. 9.00 nowo powstała Róża Różańcowa poprowadzi Modlitwę Uwielbienia. Po krótkiej adoracji zapraszamy na agapę do sali nr 5.
  4. W przyszłą niedzielę parafialny zespół Caritas przeprowadzi kwestę przeznaczoną na zakup art. spożywczych dla dzieci z ubogich rodzin. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
  5. W przyszłą niedzielę z koncertem kolęd wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy.
  6. W niedzielę 24 stycznia, zapraszamy Parafian i Przyjaciół na film „Franciszek”. Jest on opowieścią o życiu Jorge Mario Bergoglio, od wczesnego dzieciństwa w Argentynie po moment, w którym został papieżem Franciszkiem. Seans, tradycyjnie w kinie Luna o 14.30. Bilety w cenie 10 zł dostępne są przy stolikach z prasą lub w kasie kina na hasło „Parafia Zbawiciela”. Zapraszamy całe rodziny i młodzież.