Niedziela Trójcy Świetej | Ogłoszenia parafialne

1. W maju zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 18.00.
  2. Dziś, na Mszy św. o godz. 15.00, Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej obchodzić będzie Jubileusz 65-lecia. Bezpośrednio po Mszy zespół wystąpi z koncertem. Serdecznie zapraszamy.
  3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze Św. według porządku niedzielnego. Rano organizujemy pielgrzymkę różańcową, która weźmie udział w procesji centralnej idącej Krakowskim Przedmieściem. Modlić się będziemy w intencji naszej ojczyzny, do tej modlitwy zapraszamy wszystkie nasze grupy parafialne. Zbiórka przed kościołem o godz. 9.30. Po południu o godz. 16.00 w naszym kościele Msza św. a po niej, ok. godz. 16.30 wyruszy procesja parafialna, która przejdzie Al. Wyzwolenia, Służewską, Koszykową i Al. Ujazdowskimi na pl. Trzech Krzyży.
  4. Próba dla dzieci, które chcą sypać kwiatki w czasie procesji Bożego Ciała, w poniedziałek o godz. 17.00.
  5. Organizujemy wyjazd naszego duszpasterstwa na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa w dniach 29 lipca – 2 sierpnia. Zapisy prowadzone są przez naszą stronę internetową. Ponieważ pozostało niewiele czasu, prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci uczestnictwa.
  6. 5 czerwca o godzinie 14.30 zapraszamy do kina Luna na seans dla całych rodzin. „Cuda z nieba” to film o chorobie i potędze wiary, pełen miłości i nadziei. Szczegóły na plakacie i ulotkach. Bilety w cenie 10 złotych są dostępne w kasie kina na hasło Parafia Zbawiciela i przy stolikach z prasą.