ŚDM2016 w Zbawicielu

PARAFIALNE CENTRUM ŚDM 2016

W dniach 20-25 lipca będziemy gościć w Parafii Zbawiciela grupę ok. 60 osób z USA, z diecezji San Bernardino (Kalifornia). W tym czasie w parafii będzie działał Punkt Informacyjny zlokalizowany na terenie plebanii (wejście od ul. Mokotowskiej). W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 720 520 933 (język polski i angielski).

RAMOWY PROGRAM POBYTU PIELGRZYMÓW W PARAFII ZBAWICIELA W WARSZAWIE

ŚRODA, 20 lipca
19.30 – przywitanie pielgrzymów ze Stanów Zjednoczonych w Parafii Najświętszego Zbawiciela (kościół), zapoznanie z goszczącymi rodzinami i wolontariuszami

CZWARTEK, 21 lipca (dzień historii i kultury)