Świętej Bożej Rodzicielki | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną podczas którego modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku 2017 i o pokój na świecie.
  2. W czwartek podczas Mszy świętej o godz. 17.00 modlić się będziemy w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii.
  3. W piątek, 6 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego zwanego tradycyjnie Świętem Trzech Króli. W tym dniu Msze święte według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy świętej poświecenie kadzidła i kredy do oznaczania drzwi naszych mieszkań. W tym dniu na Starym Mieście po Mszy św. w Archikatedrze o godz. 11.00 odbędzie tradycyjny Orszak Trzech Króli.
  4. W sobotę po Mszy świętej o godz. 9.00 odbędzie się czuwanie według objawień fatimskich z racji pierwszej soboty miesiąca.
  5. W niedzielę, 8 stycznia po Mszy świętej o godz. 13.00 odbędzie się koncert w wykonaniu chóru za Stanów Zjednoczonych. Również w niedzielę o godz. 19.15 odbędzie się koncert kolęd w ramach cyklu, „Wielka Muzyka w Małej Auli” pod tytułem: „My też szukamy Stajenki”. Będą to kolędy i pastorałki Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Dariusza Łapińskiego. Tego dnia wieczorna Msza akademicka będzie odprawiona pół godziny później, czyli o godz. 21.00.
  6. W poniedziałek 9 stycznia w naszej parafii rozpoczynają się Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary.
  7. Tradycyjną wizytę duszpasterską, tzw. „Kolędę” rozpoczniemy w tym roku w poniedziałek, 2 stycznia. >> Zapoznaj się ze szczegółowym grafikiem „kolędy”!
  8. Rozpoczynamy zapisy na kolejny kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Rozpoczęcie kursu 30 stycznia.  >> Zobacz więcej szczegółów i skorzystaj z formularza rejestracyjnego
  9. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Władysławy Piechockiej. Wieczny odpoczynek…