Uroczystość Chrystusa Króla | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych od poniedziałku do soboty o godz. 17.45. Przy ołtarzu św. Ekspedyta stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmowane są w kancelarii.
  3. Parafialny Zespół CARITAS przeprowadza dziś kwestę do koszyków przeznaczoną na zakup artykułów spożywczych do paczek bożonarodzeniowych dla ubogich rodzin i osób samotnych z terenu naszej Parafii.
  4. Zapraszamy dziś do kina na film „Wołyń” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Seans odbędzie się o godzinie 14.30. Bilety dla Parafian i Przyjaciół są dostępne w kasie kina Luna w promocyjnej cenie 10 złotych na hasło „Parafia Zbawiciela”. Można je również nabyć przy stolikach z prasą.
  5. W przyszłą niedzielę taca zbierana w czasie Mszy świętych, przeznaczona będzie na nasze seminarium duchowne.
  6. „Na co czekasz?” – pod takim hasłem w dniach 25-27 listopada (od piątku do niedzieli) odbędą się rekolekcje dla dorosłych stanu wolnego powołanych do małżeństwa, bądź rozeznających tę drogę. Nauki rekolekcyjne na Mszach świętych o godzinie 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli, psychoterapeuta. Po Mszach będzie możliwość uczestnictwa w pracy w grupach i adoracji. Więcej informacji na plakatach przy wyjściu z kościoła.
  7. W dniach od 1 do 7 grudnia, przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, podejmujemy przez 7 dni modlitwę różańcową w formie Nieustannego Różańca. Intencją tej modlitwy jest prośba o odnowę moralną nas samych, naszych rodzin, naszej parafii i naszej Ojczyzny. Przy wyjściu z kościoła można zgłosić swoją gotowość do podjęcia tej modlitwy przez wybraną, jedną godzinę w tych dniach. Oprócz tego organizowana jest grupa modlących się w ramach Nieustannego Różańca wkrótce dostępna na stronie internetowej parafii. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie!