X Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 18.00.
  2. Obchodzimy dziś po raz dziewiąty Święto Dziękczynienia pod hasłem Chrzest Darem Miłosierdzia. O 12.00 przy Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona uroczysta Msza święta koncelebrowana z udziałem Episkopatu Polski. Po Mszy św. przewidziany jest piknik rodzinny i występy artystyczne, przygotowane będą także gry i miasteczko edukacyjne dzieci. Do uczestniczenia w tych ważnych wydarzeniach gorąco zapraszamy. Ofiary składane dziś przy wyjściu z kościoła do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  3. Dziś o godzinie 14.30 zapraszamy do kina Luna na seans dla całych rodzin. „Cuda z nieba” to film o chorobie i potędze wiary, pełen miłości i nadziei. Szczegóły na plakacie i ulotkach. Bilety w cenie 10 złotych są dostępne w kasie kina na hasło Parafia Zbawiciela i przy stolikach z prasą.
  4. Dziś także o godz. 17.00 w naszym kościele koncert organowy w wykonaniu pana Tomasza Kalisza – naszego organisty. W programie dzieła Jana Sebastiana Bacha. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na Uwielbienie Zbawiciela.
  6. W sobotę organizujemy w parafii Dzień Chorych – zapraszamy na Mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 10.00. Prosimy wszystkich o zainteresowanie się sytuacją bliskich sąsiadów i pomoc w dotarciu na tę Mszę.
  7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce nocnej z Miedniewic do Niepokalanowa, z soboty na niedzielę, 11-12 czerwca. Pielgrzymi wyruszają z naszej parafii do Miedniewic autokarem o godz. 19.30. Zapraszamy.
  8. Organizujemy wyjazd naszego duszpasterstwa na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa w dniach 29 lipca – 2 sierpnia. Zapisy prowadzone są przez naszą stronę internetową. Ponieważ pozostało niewiele czasu, prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci uczestnictwa.
  9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi kwestę na dofinansowanie kolonii dla dzieci z naszej parafii.