XXXIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych od poniedziałku do soboty o godz. 17.45. Przy ołtarzu św. Ekspedyta stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmowane są jeszcze w kancelarii.
  3. Dziś o godz. 19.30 comiesięczne czuwanie modlitewne w kaplicy Matki Zbawiciela poprowadzi młodzież z Kręgu Biblijnego RUAH.
  4. Za tydzień, w niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Z tej racji, w sobotę Episkopat Polski w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach złoży w imieniu Kościoła w Polsce Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W naszej Parafii Akt będzie składany po każdej niedzielnej Mszy świętej, a główna uroczystość odbędzie się podczas Mszy świętej o godz. 13.00. Przed tym wydarzeniem gromadzimy się codziennie na nowennie o godz. 15.00.
  5. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół CARITAS przeprowadzi kwestę do koszyków przeznaczoną na zakup artykułów spożywczych do paczek bożonarodzeniowych dla ubogich rodzin i osób samotnych z terenu naszej Parafii.
  6. Także w przyszłą niedzielę o godz. 18.30, w związku ze Świętem Politechniki Warszawskiej, zostanie odprawiona Msza święta w intencji naszej Uczelni.
  7. Zapraszamy do kina na film „Wołyń” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Seans odbędzie się w przyszłą niedzielę, 20 listopada o godzinie 14.30. Bilety dla Parafian i Przyjaciół są dostępne w kasie kina Luna w promocyjnej cenie 10 złotych na hasło „Parafia Zbawiciela”. Można je również nabyć przy stolikach z prasą.
  8. Polecamy lekturę ostatniego numeru naszego parafialnego biuletynu Nasz Zbawiciel, który jest cegiełką na odbudowę uszkodzonej wieży naszego kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!”.