Zesłanie Ducha Świętego | Ogłoszenia parafialne

1. W maju zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 18.00.
  2. Dziś godz. 19.30 zapraszamy na Uwielbienie Zbawiciela – adorację i modlitwę uwielbienia.
  3. W poniedziałek w naszej diecezji obchodzimy Uroczystość św. Andrzeja Boboli, męczennika, który jest patronem Metropolii Warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 61. Uroczysta Msza Święta, której będzie przewodniczył Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski zostanie odprawiona w sanktuarium tego dnia o godz. 18.00. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. W poniedziałek również zapraszamy na kolejne spotkanie Duszpasterstwa Branży IT. Tym razem temat brzmi: „Examen. Dlaczego codzienna modlitwa i rachunek sumienia daje mi przewagę w pracy i biznesie”. Spotkanie rozpoczyna się Mszą świętą o godz. 18.30 w kościele, część konwersatoryjna w dolnym kościele o 19.15 (po Mszy świętej).
  5. W piątek o godzinie 19.30 zapraszamy na koncert muzyki chóralnej, podczas którego wystąpią: chór mieszany Tertneskoret z Bergen w Norwegii oraz chór mieszany z sąsiedniej parafii św. Barbary w Warszawie. Wydarzenie jest częścią VII Międzynarodowego Festiwalu Chórów. Zapraszamy.
  6. Już w sobotę pielgrzymka do Wąwolnicy i Radecznicy. Koszt wyjazdu: 60 zł autokar i 10 zł posiłek. Zapisy dzisiaj po każdej Mszy św.
  7. Przy stolikach z prasą jest jeszcze do nabycia książka Prymas Wyszyński nieznany. Jest to zapis wspomnień ks. Prałata Bronisława Piaseckiego. Cena egzemplarza 30 zł.
  8. Organizujemy wyjazd naszego duszpasterstwa na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa w dniach 29 lipca – 2 sierpnia. Zapisy prowadzone są przez naszą stronę internetową. Ponieważ pozostało niewiele czasu, prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci uczestnictwa.