II Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Zapraszamy dziś na spotkanie organizacyjne powstającej w naszej parafii wspólnoty Domowego Kościoła, działającej w ramach Ruchu Światło-Życie. Spotkanie odbędzie się w świetlicy, o godz. 15.00.
  2. Parafialny Zespół Caritas przeprowadza dziś przy wyjściu z kościoła kwestę przeznaczoną na zakup art. spożywczych dla dzieci z ubogich rodzin z terenu naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!
  3. Także dziś, po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na kolejny koncert w ramach „Salonu Muzycznego Warszawy”. Stowarzyszenie Śpiewacze „Kulturalny Komorów” pod dyr. Witolda Błaszczyka zaśpiewa fragmenty pierwszej części Oratorium „Mesjasz” J. F. Haendla, które zawierają zapowiedzi narodzin Zbawiciela. Serdecznie zapraszamy!
  4. W tym tygodniu, w środę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas”. W sposób szczególny módlmy się w tych dniach o to, żeby nastała „jedna Owczarnia i jeden Pasterz”.
  5. W naszej parafii trwają Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary!
  6. W przyszłą niedziele dzieci, rodzice i nauczyciele z Zespołu Szkół nr 60 im. Stefanii Sempołowskiej zapraszają na Spektakl Bożonarodzeniowy. Odbędzie się on w kościele, po Mszy o godz. 11.30.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Festiwal Kolęd w wykonaniu różnych warszawskich chórów młodzieżowych i studenckich.
  8. W poniedziałek, 30 stycznia o godz. 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  9. Zachęcamy do zapoznania się z >> grafikiem kolędy na następne tygodnie.