Świętej Rodziny | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny, jednocześnie jest to ostatni dzień starego roku. O godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory, a o 18.30 na Mszę świętą dziękczynną za mijający rok. Po Mszy świętej o 20.30 rozpocznie się adoracja, a o godz. 23.00 Msza święta na zakończenie roku – po niej złożymy sobie życzenia noworoczne.
  2. Jutro, w pierwszy dzień Nowego Roku obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to jednocześnie dzień modlitw o pokój na świecie. Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego.
  3. W okresie wizyty duszpasterskiej – „Kolędy”, czyli do połowy lutego spowiedź będzie tylko podczas Mszy świętych.
  4. Organizujemy wspólne wyjście na koncert „Betlejem w Warszawie”, który odbędzie się w Hali Torwar, 4 stycznia o 19.00. W czasie widowiska wybrzmi ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w wykonaniu artystów światowej klasy. Bilety do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  5. W czwartek o godz. 17.00 będzie Msza święta w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii. 5 stycznia przypada pierwszy piątek miesiąca – zachęcamy do spowiedzi i komunii świętej wynagradzającej.
  6. W sobotę, 6 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną tradycyjnie Świętem Trzech Króli. Msze święte tego dnia według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Po Mszy świętej o godz. 11.30 zapraszamy na tradycyjne jasełka w wykonaniu Wspólnoty Rodziców przygotowane pod kierunkiem s. Gracjany. Tego dnia taca będzie przeznaczona na misje. W tym dniu o godz. 12.00 na Starym Mieście odbędzie się Orszak Trzech Króli.
  7. Na początku stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Pierwsza katecheza w poniedziałek, 8 stycznia o 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  8. Tradycyjną wizytę duszpasterską, tzw. „Kolędę” rozpoczniemy w tym roku we wtorek, 2 stycznia.
  9. Przy wyjściu z kościoła Wspólnota Rodziców rozprowadza kalendarz na Nowy Rok.