Uroczystość Chrystusa Króla | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.
  2. Także dziś przy wyjściu z kościoła Parafialny Zespół Caritas przeprowadza kwestę do koszyków przeznaczoną na zakup artykułów spożywczych do paczek bożonarodzeniowych dla ubogich rodzin i osób samotnych z terenu naszej Parafii. Jednocześnie przy ołtarzach św. Antoniego i św. Tereski, Caritas organizuje sprzedaż świec i opłatków wigilijnych.
  3. Dziś o 19.20 zapraszamy do dolnego kościoła na promocję książki i płyty autorstwa Antoniny Krzysztoń. Wejście od strony ul. Mokotowskiej. Natomiast w górnym kościele po Mszy świętej o 18.30 odbędzie się koncert chóru „Harfa”. Więcej informacji na plakatach przy wyjściu z kościoła.
  4. W najbliższą środę będziemy obchodzić wspomnienie Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na uroczystą Mszę świętą o godz. 17.00, której będzie przewodniczył o. Andrzej Romanowski OFMCap, asystent krajowy FZŚ. Po Mszy zapraszamy na spotkanie braterskie.
  5. W czwartek będziemy obchodzić Święto św. Andrzeja Apostoła. W tym tygodniu także pierwszy piątek i sobota miesiąca: w piątek zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii świętej wynagradzającej, w sobotę nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich po Mszy świętej o godz. 9.00.
  6. W najbliższy piątek rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje dla dorosłych stanu wolnego. Nauki rekolekcyjne na Mszach świętych w piątek, sobotę i niedzielę o godz. 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli i psychoterapeuta.
  7. W przyszłą niedzielę taca zbierana w czasie Mszy świętych, przeznaczona będzie na nasze seminarium duchowne.
  8. Także w przyszłą niedzielę, o godz. 14.30 zapraszamy do kina Luna na kolejny seans dla Parafian i Przyjaciół Zbawiciela. Tym razem obejrzymy film fabularny pt: „Sprawa Chrystusa”. Bilety w promocyjnej cenie można nabywać w kasie kina na hasło „Parafia Zbawiciela”.
  9. W dniach od 1 do 7 grudnia, podejmiemy modlitwę różańcową w formie Nieustannego Różańca. Intencją tej modlitwy będzie dziękczynienie za Objawienia Fatimskie i ich owoce, a także prośba o rozwój nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca oraz o powszechne podjęcie modlitwy różańcowej w intencji Ojczyzny. Zgłoszenia podjęcia tej modlitwy przez jedną, wybraną godzinę w tych dniach przy wyjściu z kościoła. Oprócz tego można zgłosić się za pomocą strony internetowej parafii.
  10. Dzisiejszą uroczystością kończy się rok liturgiczny. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Rekolekcje parafialne odbędą się w tym roku w dn. 10-13 grudnia, a rekolekcje akademickie 17-19 grudnia.