Uroczystość Objawienia Pańskiego | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego zwanego tradycyjnie Świętem Trzech Króli, pozostałe Msze święte według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy poświecenie kadzidła i kredy do oznaczania drzwi naszych mieszkań. Rozprowadzają je ministranci przy wyjściu z kościoła – złożone przy tej okazji ofiary zasilą fundusz ministrancki.
  2. W sobotę po Mszy świętej o godz. 9.00 odbędzie się czuwanie według objawień fatimskich z racji pierwszej soboty miesiąca.
  3. W niedzielę, 8 stycznia po Mszy świętej o godz. 13.00 odbędzie się koncert w wykonaniu chóru za Stanów Zjednoczonych. Również w niedzielę o godz. 19.15 odbędzie się koncert kolęd w ramach cyklu, „Wielka Muzyka w Małej Auli” pod tytułem: „My też szukamy Stajenki”. Będą to kolędy i pastorałki Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Dariusza Łapińskiego. Tego dnia ostatnia Msza akademicka będzie odprawiona pół godziny później, czyli o godz. 21.00.
  4. Wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy Biało-Żółtej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę zapraszamy na kolejne spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się tym razem w Laskach w najbliższą niedzielę. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 14.00 w kaplicy centralnej.
  5. W poniedziałek 9 stycznia w naszej parafii rozpoczynają się Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary.