V Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną.
  2. Dziś o godz. 14.30 (po Mszy o godz. 13.00) zapraszamy na seans filmowy do Kina Luna. Tym razem wspólnie obejrzymy dramat „Zerwany Kłos”, który opowiada o życiu i męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny. Bilety w promocyjnej cenie można nabyć w kasie kina na hasło „Parafia Zbawiciela” oraz przy stolikach z prasą.
  3. Także dziś, po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na kolejny koncert w ramach „Salonu Muzycznego Warszawy”. Kompozycje Feliksa Nowowiejskiego zagra na organach Sebastian Adamczyk. Serdecznie zapraszamy!
  4. W pierwszym tygodniu ferii zimowych Przymierze Rodzin organizuje obóz narciarski dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Dzisiaj, po Mszach świętych organizowana jest kwesta na wsparcie tego wyjazdu dla potrzebujących dzieci.
  5. W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – jest to Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w sposób szczególny modlić się będziemy w intencji chorych i cierpiących. W naszym Sanktuarium Dzień Chorych odbędzie się tradycyjnie w maju.
  6. W naszej parafii trwają Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zachęcamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary!
  7. W tym tygodniu kończymy tegoroczną wizytę duszpasterską. Parafian, którzy chcieliby przyjąć księdza, a nie mogli tego zrobić w przewidzianym terminie kolędy, odwiedzimy w najbliższą sobotę przedpołudniem. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii i kancelarii.
  8. W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wacławy Kittel. Wieczny odpoczynek…