VII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W środę będziemy obchodzić Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  3. W czasie szkolnych ferii zimowych spowiedź w naszym sanktuarium tylko podczas Mszy świętych.
  4. W naszej parafii trwają Katechezy dla dorosłych i młodzieży. W tym tygodniu zapraszamy w poniedziałek i środę o godz. 19.30 do dolnego kościoła. Zachęcamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary!
  5. Zapraszamy narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie na rozpoczynający Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej (w terminie wybranym przez uczestników), oraz sobotnie skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie w najbliższy piątek, 24 lutego, o godz. 17.30 w dolnym kościele.
  6. W przyszłą niedzielę o 19.30 zapraszamy na „Uwielbienie Zbawiciela” – adorację i modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.
  7. Wszystkim wypoczywającym na feriach życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznego powrotu do domów.