Wniebowstąpienie Pańskie | Ogłoszenia parafialne

1. O godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwa codziennie, także o godz. 18.00. Od czwartku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusowego.
  2. Przy wyjściach z kościoła członkowie Przymierza Rodzin przeprowadzają dziś kwestę celem wsparcia letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w Jaworkach.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek Msza święta w intencji naszych kapłanów o godz. 17.00. W piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi i przyjęcia komunii świętej wygradzającej. W sobotę nabożeństwo adoracyjne po Mszy świętej o 9.00.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W Wigilię uroczystości zapraszamy na uroczyste czuwanie od godz. 20.00. Czuwanie zakończy Msza święta o godz. 23.00. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Przypominamy o obowiązku przyjęcia komunii świętej w tym świętym czasie.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy też po raz dziesiąty obchodzić Święto Dziękczynienia pod hasłem Dziękujemy za chleb. Z tej okazji słowo zaproszenia kieruje do nas ks. kard. Kazimierz Nycz… Jak w poprzednich latach włączymy się w procesję, gdy przechodzić będzie skrajem naszej Parafii – wyruszymy sprzed kościoła o godz. 8.30. Do uczestniczenia w tych ważnych wydarzeniach gorąco zapraszamy. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
  6. W przyszłą niedzielę, działający przy naszej Parafii Chór Akademicki „Tibi Domine” będzie obchodził 5. rocznicę powstania. Z tej okazji zapraszamy na jubileuszowy koncert o godz. 17.00.
  7. Zapraszamy na spotkanie pt.„Polacy w Kazachstanie – od deportacji do repatriacji”. Z dr Piotrem Kościńskim będzie rozmawiać Barbara Sułek-Kowalska. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 19.30 w chrześcijańskiej klubo-kawiarni „Docelowo” przy ul. Marszałkowskiej 34, tuż obok pl. Zbawiciela.
  8. W lipcu organizujemy wyjazd dla rodzin do Witowa k/Zakopanego. Organizujemy także kolonie letnie dla dzieci i młodzieży. W tym roku udamy się do Łącka, w okolice Ustki. Szczegółowe informacje w zakrystii lub kancelarii.
  9. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od trzydziestu dwóch lat pielgrzymuje w sierpniu na Jasną Górę z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną zaprasza na pielgrzymi szlak wszystkich chętnych: starszą młodzież szkolną, studentów, rodziny i wszystkich chętnych. Bliższych informacji udziela ks. Proboszcz i ks. Piotr.