XVI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  2. We wtorek 25 lipca obchodzić będziemy święto św. Jakuba Apostoła. Tradycyjnie w tym dniu za wstawiennictwem św. Krzysztofa modlimy się w intencji wszystkich kierowców. Tego dnia po Mszy świętej o godz. 18.30 odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych na placu przy plebanii, wjazd od ulicy Mokotowskiej.
  3. W środę obchodzić będziemy wspomnienie Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  4. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 32 lat pielgrzymuje na Jasną Górę zaprasza na pielgrzymi szlak starszą młodzież szkolną, studentów, rodziny i wszystkich chętnych. Pielgrzymka odbędzie się w dniach  od 5 do 14 sierpnia. Zapisy od 1 sierpnia w kościele Akademickim św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Bliższych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.
  5. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu z wakacji. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, zaś kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  7. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Barbary Żaczek – Ohin. Wieczny odpoczynek…