XX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W tym tygodniu we wtorek przyda wspomnienie Matki Bożej Królowej, w czwartek Święto św. Bartłomieja – apostoła, a w sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W tym dniu szczególnie zachęcamy do modlitwy w naszym maryjnym Sanktuarium, w którym czcią otaczamy Obraz Matki Zbawiciela – Cudowną Kopię Wizerunku Jasnogórskiego. Tego dnia na Jasnej Górze odbędzie się szczególna uroczystość związana z 300-leciem koronacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszym kościele dodatkowa Msza święta zostanie odprawiona o godz. 12.00.
  3. Przy ołtarzu św. Antoniego można nabyć nowy numer biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”. Jest to wydanie specjalne, zawierające teksty ks. Zbigniewa Kapłańskiego. Zachęcamy do lektury!
  4. We wrześniu zapraszamy studentów na wspólny odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom otwarty będzie od 4 do 17 września – można przyjechać na kilka dni lub całe dwa tygodnie. Bliższe informacje można odnaleźć na naszej stronie internetowej.
  5. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu z wakacji.