XXIX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. W październiku nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.45. Nabożeństwa dla dzieci w poniedziałki i czwartki.
  2. Dziś o 14.30 zapraszamy do kina Luna na fabularyzowany dokument o życiu św. Maksymiliana Marii Kolbego pt.: „Dwie korony”. Bilety na dzisiejszy pokaz zostały wyczerpane, organizujemy dlatego dodatkową projekcję w przyszłą niedzielę, także o 14.30. Bilety można nabyć przy stolikach z prasą i w kasie kina w promocyjnej cenie.
  3. Dziś, Mszą świętą o godz. 15.00 rozpocznie się kolejne spotkanie popielgrzymkowe związanej z naszym duszpasterstwem akademickim Grupy Biało-Żółtej – serdecznie zapraszamy wszystkich pielgrzymów i sympatyków WAPM.
  4. Dziś po Mszy świętej o godz. 18.30, Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.
  5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza także na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, które rozpoczną się w naszej parafii jutro, w poniedziałek o 19.15 w dolnym kościele. Szczegóły na plakatach i ulotkach rozdawanych przy wyjściu z kościoła.
  6. W przyszłą sobotę przypada Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin naszego Księdza Proboszcza Tadeusza Sowy. Tego dnia zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji Solenizanta podczas Mszy świętej o godz. 18.30.
  7. Zachęcamy do nabywania nowego numeru biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”. W najnowszym wydaniu wiele wspomnień z wakacji, ale też informacji o grupach działających w naszej Parafii, szczególnie w Duszpasterstwie Akademickim.
  8. Zbliżają się Uroczystości Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Wyrazem naszej pamięci o zmarłych jest ofiarowana w ich intencji Msza święta. Będziemy gromadzić się także na modlitwie wypominkowej. W naszej parafii przyjmujemy wypominki roczne, które odczytujemy w każdą niedzielę o godz. 9.30 a w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.30 odprawiamy w tych intencjach Mszę świętą. Intencje te prosimy składać w kancelarii. Oddzielnie przyjmujemy także intencje na procesję żałobną 1 i 2 listopada o godz. 17.30.
  9. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka do której można składać intencje i ofiary na wypominki jednorazowe, odczytywane w listopadzie w czasie modlitwy różańcowej o godz. 17.45.
  10. Przy wyjściu z kościoła trwa kiermasz książki katolickiej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i pogłębiania swojej formacji religijnej.