I Niedziela Wielkiego Postu | Ogłoszenia parafialne

1. Rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne pod hasłem: „Ci są dziećmi Bożymi, którzy dają się prowadzić Duchowi”, które prowadzi o. Piotr Łacheta, redemptorysta – misjonarz z Syberii. Nauka podczas wszystkich Mszy świętych. W poniedziałek i wtorek Msze święte z nauką o 9.00, 15.00 i 18.30.
  2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa: w każdą niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o godz. 17.30. W piątki zapraszamy do wspólnego rozważania Męki Pańskiej na nabożeństwach Drogi Krzyżowej o godz. 15.45, 17.30 (dla dzieci), o 19.00, i o 20.00 (dla młodzieży i studentów). W związku z rekolekcjami w najbliższy piątek Droga Krzyżowa o 15.45, 17.30 i 19.30.
  3. Dziś o 14.30 zapraszamy na kolejny seans dla Parafian i Przyjaciół Zbawiciela w kinie Luna. Tym razem zobaczymy film „Ignacy Loyola” o tym, jak dzięki wewnętrznej walce grzesznik zmienił się w jedną z największych postaci w historii Kościoła. Bilety przy stolikach z prasą i w kasie kina w promocyjnej cenie.
  4. Ojcze mój, jeśli to możliwe – pod takim hasłem w dniach 23 – 25 lutego odbędą się w naszym kościele rekolekcje dla osób samotnych rozeznających drogę życiową. Nauki rekolekcyjne na Mszach świętych o godzinie 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa – psychoterapeuta, duszpasterz singli. Szczegóły na plakatach przy wyjściu z kościoła.
  5. Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dn. 17 marca (sobota). Szczegóły i zapisy przy wyjściu z kościoła.
  6. Grupa ewangelizacyjna Kręgu Biblijnego organizuje dla wszystkich zainteresowanych rekolekcje „Kurs Filip”, które odbędą się 21-22 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim. Szczegółowych informacji udziela s. Leonia, posługująca w kancelarii. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii parafialnej lub przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. Przy ołtarzu św. Antoniego można nabyć nowy numer biuletynu „Nasz Zbawiciel”, który wprowadza w czas Wielkiego Postu. Zachęcamy do lektury!
  8. W tym tygodniu zakończymy tegoroczną wizytę duszpasterską. Osoby, które chciałyby przyjąć księdza poza przewidzianym terminie prosimy o wypełnienie formularza na stronie internetowej lub zgłoszenie w kancelarii.