II Niedziela Wielkiego Postu | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 17.30, jak w każdą wielkopostną niedzielę, zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. W Wielkim Poście zapraszamy też na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 15.45, 17.30 (dla dzieci), o 19.00, i o 20.00 (dla młodzieży i studentów).
  2. W naszej parafii trwają rekolekcje dla dla osób samotnych rozeznających drogę życiową. Msza z nauką jeszcze dziś o godz. 18.30. Rekolekcje prowadzi ks. Stanisław Szlassa – duszpasterz singli i psychoterapeuta.
  3. Wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy Biało-Żółtej pielgrzymki akademickiej na Jasną Górę zapraszamy na kolejne spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się dziś w kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 15.00 w dolnym kościele.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o godz. 17.00, w piątek zachęcamy do spowiedzi i komunii świętej wynagradzającej. W sobotę nabożeństwo według objawień fatimskich po Mszy świętej o godz. 9.00.
  5. W sobotę przypada także 11. rocznica nominacji na Metropolitę Warszawskiego ks. kard. Kazimierza Nycza. Pamiętajmy o nim w modlitwach prosząc o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  6. W tym roku obchodzimy 200-lecie ustanowienia metropolii warszawskiej. Zaproszenie na związane z jubileuszem uroczystości, kieruje do nas Ksiądz Kardynał…
  7. Grupa ewangelizacyjna Kręgu Biblijnego organizuje dla wszystkich zainteresowanych rekolekcje „Kurs Filip”, które odbędą się 21-22 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim. Szczegółowych informacji udziela s. Leonia, posługująca w kancelarii. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii parafialnej lub przez formularz na naszej stronie internetowej.
  8. Przy ołtarzu św. Antoniego można nabyć nowy numer biuletynu „Nasz Zbawiciel”, który wprowadza w czas Wielkiego Postu. Zachęcamy do lektury!
  9. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Wilna w dn. 20-22 kwietnia. Zapisy i informacje u ks. Michała.
  10. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wspólną modlitwę i za ofiary złożone na prace remontowe w naszym sanktuarium.