III Niedziela Wielkiego Postu | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś przypada dzień świętego patrona Księdza Kardynała Kazimierza Nycza. Wypraszajmy dla naszego Arcybiskupa dar Bożego błogosławieństwa i przyzywajmy opieki Matki Zbawiciela i św. Kazimierza.
  2. Dziś o godz. 17.30, jak w każdą wielkopostną niedzielę, zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. W Wielkim Poście zapraszamy też na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 15.45, 17.30 (dla dzieci), o 19.00, i o 20.00 (dla młodzieży i studentów).
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 13.00 rozpoczną się rekolekcje dla inteligencji technicznej, które poprowadzi ks. Michał Płoszajski. Druga tura rekolekcji parafialnych rozpocznie się w V Niedzielę Wielkiego Postu, a rekolekcje akademickie w Niedzielę Palmową.
  4. Grupa ewangelizacyjna Kręgu Biblijnego organizuje dla wszystkich zainteresowanych rekolekcje „Kurs Filip”, które odbędą się 21-22 kwietnia. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii parafialnej lub przez formularz na naszej stronie internetowej.
  5. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Wilna w dn. 20-22 kwietnia. Zapisy i informacje u ks. Michała.