IV Niedziela Wielkiego Postu | Ogłoszenia parafialne

1. Podczas Mszy świętej o godz. 13.00 rozpoczynamy dziś rekolekcje dla środowisk technicznych, które prowadzi ks. Michał Płoszajski. Spotkania rekolekcyjne także w poniedziałek i wtorek w czasie Mszy o 18.30.
  2. Dziś o godz. 17.30, jak w każdą wielkopostną niedzielę, zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. W Wielkim Poście zapraszamy też na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 15.45, 17.30 (dla dzieci), o 19.00, i o 20.00 (dla młodzieży i studentów). W najbliższy piątek o 20.00 Drogę Krzyżową „Światło Krzyża” przygotowuje środowisko akademickie naszej parafii – serdecznie zapraszamy!
  3. Przy wyjściach z kościoła odbywa się zbiórka celem wsparcia 15 rodzin z Aleppo, które wzięła pod opiekę nasza parafia.
  4. We wtorek, 13 marca będziemy obchodzili Święto Papieskie i 5. rocznicę wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. O godz. 17.30, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, zostanie odprawiona Msza Święta z udziałem Episkopatu Polski w intencji Jego Świątobliwości Papieża Franciszka, której będzie przewodniczył Nuncjusz Apostolski w Polsce, arcybiskup Salvatore Pennacchio.
  5. Z racji 13. dnia miesiąca, we wtorek o 19.30 zapraszamy na procesją różańcową, która jest wyrazem naszej wdzięczności za koronację Cudownego Obrazu Matki Zbawiciela. Tym razem na procesję szczególnie zapraszamy młodzież akademicką.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczną rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Marian Jarząbek OFMConv. Nauka na wszystkich Mszach świętych. Rekolekcje akademickie rozpoczną się w Niedzielę Palmową a poprowadzi je ks. Wojciech Bartkowicz.
  7. Także przyszłą niedzielę zapraszamy do kina Luna na film pod tytułem „Święty niezłomny”, opowiadający o losach księdza Pedro Povedy, który założył Stowarzyszenie Terezjańskie i zginął śmiercią męczeńską w 1936 roku. Seans rozpocznie się o godzinie 14.30. Bilety są dostępne w kasie kina w promocyjnej cenie.