Niedziela Chrztu Pańskiego | Ogłoszenia parafialne

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy Okres Bożego Narodzenia w Roku Liturgicznym. Od jutra przeżywać będziemy okres zwykły, który przypomina nam w sposób systematyczny nauczanie Jezusa i wydarzenia związane z Jego publiczną działalnością.
  2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, dziś o 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną.
  3. Wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy Biało-Żółtej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę zapraszamy na kolejne spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się dziś w Laskach. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 14.00 w kaplicy centralnej.
  4. Dziś o godz. 19.30 w dolnym kościele rozpocznie się spotkanie formacyjne Studenckich Kół Żywego Różańca, działających w naszym duszpasterstwie akademickim Sandał. Zapraszamy także studentów zainteresowanych dołączeniem do wspólnoty. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.
  5. Przy wyjściu z kościoła przedstawiciele Przymierza Rodzin przeprowadzają kwestę celem dofinansowania zimowiska dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.
  6. W przyszłą sobotę o 19.30, z racji 13. dnia miesiąca zapraszamy na procesją różańcową, która jest wyrazem naszej modlitewnej wdzięczności za koronację Cudownego Obrazu Matki Zbawiciela.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Festiwal Kolęd w wykonaniu różnych warszawskich chórów młodzieżowych i studenckich, w tym związanego z naszą parafią Chóru „Tibi Domine”.
  8. W okresie wizyty duszpasterskiej – „Kolędy”, czyli do połowy lutego spowiedź będzie tylko podczas Mszy świętych.
  9. W poniedziałek, 29 stycznia o godz. 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  10. Jutro rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy będą się odbywać w każdy poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  11. Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii.  >> Szczegółowy grafik