V Niedziela Wielkiego Postu | Ogłoszenia parafialne

1. Rozpoczynamy dziś rekolekcje parafialne, które prowadzi o. Marian Jarząbek OFMConv. Dziś nauka na wszystkich Mszach świętych (poza 20.30). Spotkania rekolekcyjne także w poniedziałek, wtorek i środę w czasie Mszy o 9.00, 15.00 i 18.30.
  2. O godz. 17.30 zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. W Wielkim Poście zapraszamy też na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W najbliższy piątek zostaną one odprawione o 15.45 i 17.30 (dla dzieci). O 19.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej Parafii.
  3. Zapraszamy dziś do kina Luna na film pod tytułem „Święty niezłomny”, opowiadający o losach księdza Pedro Povedy, który założył Stowarzyszenie Terezjańskie i zginął śmiercią męczeńską w 1936 roku. Seans rozpocznie się o godzinie 14.30. Bilety są dostępne w kasie kina w promocyjnej cenie.
  4. Po Mszy świętej o 18.30 Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Światło Chrystusa” zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.
  5. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Zachęcamy do modlitwy w naszym Sanktuarium, w którym jeden z ołtarzy jest dedykowany Opiekunowi Świętej Rodziny.
  6. W najbliższy piątek, o godz. 21.30 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza święta rozpoczynająca Ekstremalną Drogę Krzyżową. Szczegóły wydarzenia na naszej stronie internetowej.
  7. W sobotę podczas Mszy świętej o godz. 18.30 ks. bp Michał Janocha udzieli bierzmowania osobom dorosłym, przygotowującym się do przyjęcia tego sakramentu w naszym ośrodku duszpasterskim.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje akademickie pod hasłem „Pasja Dawania”. Poprowadzi je ks. Wojciech Bartkowicz, rektor warszawskiego seminarium duchownego. Msze święte z nauką od niedzieli do wtorku o 20.30.
  9. Przy ołtarzu św. Antoniego rozprowadzane są świece na stół wielkanocny. Składane ofiary przeznaczone są na dofinansowanie wyjazdu scholi dziecięcej.