V Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną dziś o godz. 17.45.
  2. W przyszłą niedzielę Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Światło Chrystusa” zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie po Mszy świętej o godz. 18.30.
  3. Także w przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona kolejna zbiórka celem wsparcia 15 rodzin z Aleppo w Syrii.
  4. W naszej parafii trwają Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się one w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary!
  5. Narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie zapraszamy na Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej (w terminie wybranym przez uczestników), oraz sobotnie skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie w piątek, 16 lutego, o godz. 17.30 w dolnym kościele. Zapisy przez stronę internetową Parafii.
  6. W okresie wizyty duszpasterskiej, czyli do połowy lutego spowiedź będzie tylko podczas Mszy świętych.
  7. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Wilna w dn. 20-22 kwietnia. Zapisy i informacje u ks. Michała Gąsiorowskiego.
  8. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem wizyty duszpasterskiej w nadchodzących tygodniach. >> Szczegółowy grafik „kolędy”