VI Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.45 zapraszamy na nabożeństwo majowe z procesją eucharystyczną. W tygodniu nabożeństwo majowe codziennie o 18.00, od piątku będzie ono połączone z nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. Dziś po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na występ chóru młodzieżowego „Cantemus” z Hamburga. Artystom towarzyszyć będą również: chór Archikatedry Warszawskiej oraz chór liceum im. Jana Sobieskiego w Warszawie.
  3. We wtorek będziemy obchodzić uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika –  głównego Patrona Polski. O godz. 18.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta zbiorowa w intencji solenizantów. Intencje można zgłaszać w zakrystii i kancelarii. W sobotę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej – patronki Warszawy.
  4. W piątek, po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na koncert szwedzkiego Chóru Kameralnego Katedry w Linköping.
  5. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy świętej o godz. 11.30 odbędzie się uroczystość przyjęcia I Komunii Świętej przez dzieci z Zespołu Szkół przy ul. Sempołowskiej.
  6. W sobotę, 19 maja będziemy przeżywać w naszej parafii Dzień Chorych – zapraszamy na Mszę świętą z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 11.00. Prosimy wszystkich o zainteresowanie się sytuacją bliskich sąsiadów i pomoc w dotarciu na tę Mszę. Osoby, które będą potrzebować pomocy w dotarciu do kościoła prosimy zgłaszać do kancelarii parafialnej. Po Mszy świętej odbędzie się braterskie spotkanie w domu parafialnym.
  7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Kodniu. Nawiedzimy również: Sanktuarium Męczenników Podlaskich w Pratulinie, parafię neounicką w Kostomłotach oraz Muzeum Diecezjalne w Siedlcach z prezentacją słynnego obrazu pędzla El Greca. Termin pielgrzymki: sobota, 26 maja. Dodatkowych informacji udziela w zakrystii i kancelarii parafialnej ks. Marcin. Serdecznie zapraszamy!