XI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusowego o 18.00
  2. Działająca w naszej parafii wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia. W ramach obchodów tego jubileuszu zaprasza na film „Święta Klara i Święty Franciszek”. Projekcja odbędzie się w przyszłą dziś o 14.30 w kinie Luna. Bilety w promocyjnej cenie w kasie kina.
  3. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 33 lat pielgrzymuje na Jasną Górę zaprasza na pielgrzymi szlak w dniach 5-14 sierpnia. Dziś po Mszy świętej pielgrzymi będą przyjmować intencje, w których modlić się będą podczas rekolekcji w drodze. Przeprowadzą też kwestę ofiar, które będą przeznaczone na zakup produktów spożywczych na czas pielgrzymowania, a także wsparcie uboższych pielgrzymów. Wszystkich zainteresowanych pielgrzymką zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe i Mszę o 20.30. Podczas tej Mszy podziękujemy też Bogu za mijający rok pracy formacyjnej w Duszpasterstwie Akademickim „Sandał”.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy o 18.30 zapraszamy na koncert chóru kameralnego „Tibi Domine” wieńczący sezon występów.
  5. W dniach 9-21 lipca Przymierze Rodzin organizuje wyjazd dla dzieci do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Sa jeszcze wolne miejsca. W przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar na dofinansowanie tego wyjazdu dla dzieci najbardziej potrzebujących.
  6. W lipcu zapraszamy studentów na wspólny odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom otwarty będzie od 2 do 15 lipca – można przyjechać na kilka dni, na cały tydzień lub na dwa tygodnie. Bliższych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.
  7. W marcu przyszłego roku parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Informacje w zakrystii. Zapisy od września u ks. Michała.
  8. Przy ołtarzu św. Antoniego dostępny jest najnowszy numer biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”. Zawiera on informacje na temat ważnych wydarzeń w naszej parafii. Znajdziemy też rozważania Ewangelii na lato i zaproszenie do wspólnego przeżywania wakacji w ramach różnorakich wyjazdów i pielgrzymek. Zachęcamy do lektury!