XIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś podczas Mszy świętej o 13.00 urząd proboszcza naszej parafii obejmie ks. Robert Strzemieczny. W naszych modlitwach polecajmy go Bogu przez wstawiennictwo Matki Zbawiciela.
  2. Dziś o 17.45 nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. We wtorek będziemy obchodzić święto św. Tomasza, apostoła.
  4. W tym tygodniu będziemy obchodzić też pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek Msza w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o 18.30. W piątek zachęcamy do spowiedzi i przyjęcia komunii świętej wynagradzającej. Tego dnia dodatkowa Msza święta o 17.00. W sobotę nabożeństwo według objawień fatimskich po Mszy o 8.00.
  5. W lipcu zapraszamy studentów na wspólny odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom otwarty będzie od 2 do 15 lipca – można przyjechać na kilka dni lub na całe dwa tygodnie. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 33 lat pielgrzymuje na Jasną Górę zaprasza na pielgrzymi szlak w dniach 5-14 sierpnia. Bliższych informacji na temat tych wydarzeń udziela ks. Piotr Rymuza.
  6. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu z wakacji. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.