XIV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. We środę będziemy obchodzić święto św. Benedykta, opata – patrona Europy.
  3. W piątek przypada 13. dzień miesiąca, w którym dziękujemy Bogu za dar koronacji Cudownego Obrazu Matki Zbawiciela. Tego dnia zachęcamy do wzięcia udziału w procesji różańcowej i czuwaniu od 19.30.
  4. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 33 lat udaje się na Jasną Górę zaprasza na pielgrzymi szlak w dniach 5-14 sierpnia. Bliższych informacji udzielają księża pielgrzymujący z grupą – ks. Tadeusz Sowa i ks. Piotr Rymuza.
  5. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu z wakacji. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna czynna jedynie po południu – od 16.00 do 18.00.